Dwa tygodnie w Tajlandii za 1857 zł! W cenie pakietu: przeloty z Warszawy, noclegi i transfery z/i na lotnisko!

Malownicza, piękna, orientalna i pełna kontrastów Tajlandia ponownie w świetnej cenie! Jeśli marzyliście o tym, aby odwiedzić ten wspaniały kraj – teraz jest ku temu najlepsza okazja. Za spędzenie  12 dni w raju zapłacicie jedynie 1857 zł! W cenie pakietu: przeloty z Warszawy, noclegi, oraz transfery z/i na lotnisko!

Tajlandia to państwo w południowo-wschodniej Azji, graniczące z Laosem i Kambodżą na wschodzie, z Malezją na południu oraz z Mjanmą (Birmą) na zachodzie i północnym zachodzie. Azjatycka kraina uśmiechu w ostatnim czasie cieszy się ogromną popularnością. Malownicze plaże, przybrzeżne wysepki, różnorodna fauna i flora, tysiące buddyjskich świątyń i aromatyczne potrawy przyciągają co roku tysiące turystów z całego świata.

Noclegi:

Obiekt Ocean Residence położony jest w miejscowości Na Jomtien i oferuje komfortowe zakwaterowanie z niczym nieprzesłoniętym widokiem na morze. We wszystkich pomieszczeniach można bezpłatnie korzystać z WiFi. Na miejscu dostępny jest także bezpłatny parking prywatny.

Szczegóły oferty:

– Warszawa – Patattya –Warszawa: (1 616 zł/os)

–  12 nocy w hostelu : ( 226 zł/os)

– transfery z i na lotnisko: (ok  15 zł/os)

– termin: 7 – 20 kwietnia 2018

Suma: 1857 zł / os!

UWAGA:

Cena pakietu skonstruowana została w oparciu o 2 osoby, a jej wysokość zależy od terminu wyjazdu.

O autorze

Zdjęcie profilowe Edytor Travelalert

By edytor / Editor, bbp_participant

Follow edytor
on lut 02, 2018

Wyróżnione oferty