Dwa tygodnie w Tajlandii za 1824 zł! W cenie pakietu: przeloty z Warszawy, noclegi oraz transfery z/i na lotnisko!

Marzyliście o egzotycznej i pięknej Tajlandii? Teraz jest ku temu świetna okazja! Pakujcie walizki, ponieważ znaleźliśmy dla Was pakiet, dzięki któremu spędzicie dwa tygodnie w tym pięknym miejscu za jedyne 1824 zł! W cenie pakietu: przeloty z Warszawy, noclegi i transfery z/i na lotnisko!

Tajlandia to państwo w południowo-wschodniej Azji, graniczące z Laosem i Kambodżą na wschodzie, z Malezją na południu oraz z Mjanmą (Birmą) na zachodzie i północnym zachodzie. Azjatycka kraina uśmiechu w ostatnim czasie cieszy się ogromną popularnością. Malownicze plaże, przybrzeżne wysepki, różnorodna fauna i flora, tysiące buddyjskich świątyń i aromatyczne potrawy przyciągają co roku tysiące turystów z całego świata.

Noclegi:

Hostel VR położony jest w Bangkoku i oferuje ogród. Obiekt jest oddalony o 1,2 km od weekendowego targu Chatuchak, o 3,2 km od centrum handlowego CentralPlaza Lardprao i o 5 km od centrum handlowego Siam Center. Na miejscu dostępne jest bezpłatne WiFi oraz prywatny parking.

Transfery:

Lotnisko jest bardzo dobrze skomunikowane z centrum miasta. Warto skorzystać z lokalnej atrakcji i wynająć TUK TUKA. Koszt przejazdu w jedną stronę nie powinien kosztować więcej niż 15 zł/osoba.

 

Szczegóły oferty:

–Warszawa-Bangkok -Warszawa (1 630 zł/os)

–  13 nocy w hostelu : (179 zł/os)

– transfery z i na lotnisko: (ok 15 zł/os)

– termin: 22 września-6 października 2019

Suma:  1824  zł /os!

 

UWAGA:

Cena pakietu skonstruowana została w oparciu o 2 osoby, a jej wysokość zależy od terminu wyjazdu.

O autorze

Zdjęcie profilowe Edytor Travelalert

By edytor / Editor, bbp_participant

Follow edytor
on gru 28, 2018

Wyróżnione oferty