Dwa tygodnie w Tajlandii za 1675 zł! W cenie pakietu: przeloty z Krakowa, noclegi oraz transfery z/i na lotnisko!

Marzyliście o egzotycznej i pięknej Tajlandii? Teraz jest ku temu świetna okazja! Pakujcie walizki, ponieważ znaleźliśmy dla Was pakiet, dzięki któremu spędzicie dwa tygodnie w tym pięknym miejscu za 1675 zł! W cenie pakietu: przeloty z Krakowa, noclegi i transfery z/i na lotnisko!

 Tajlandia to państwo w południowo-wschodniej Azji, graniczące z Laosem i Kambodżą na wschodzie, z Malezją na południu oraz z Mjanmą (Birmą) na zachodzie i północnym zachodzie. Azjatycka kraina uśmiechu w ostatnim czasie cieszy się ogromną popularnością. Malownicze plaże, przybrzeżne wysepki, różnorodna fauna i flora, tysiące buddyjskich świątyń i aromatyczne potrawy przyciągają co roku tysiące turystów z całego świata.

Noclegi:

Obiekt Miggy Guest House oferuje zakwaterowanie w Bangkoku, w pobliżu parku Lumpini. We wszystkich pomieszczeniach obiektu można korzystać z bezpłatnego WiFi.

ZAREZERWUJ NOCLEG

 

Transfery:

Lotnisko jest bardzo dobrze skomunikowane z centrum miasta. Warto skorzystać z lokalnej atrakcji i wynająć TUK TUKA. Koszt przejazdu w jedną stronę nie powinien kosztować więcej niż 15 zł/osoba.

 

Szczegóły oferty:

– Kraków-Bangkok -Kraków (1 501 zł/os)

–  10 nocy w hostelu : ( 159 zł/os)

– transfery z i na lotnisko: (ok  15 zł/os)

– termin: 1-12 października 2018

Suma:  1675  zł / os!

 

UWAGA:

Cena pakietu skonstruowana została w oparciu o 2 osoby, a jej wysokość zależy od terminu wyjazdu.

 

 

O autorze

Zdjęcie profilowe Edytor Travelalert

By edytor / Editor, bbp_participant

Follow edytor
on lip 20, 2018

Wyróżnione oferty