Dwa tygodnie w Kenii z wylotem z Warszawy za 2315 zł! W cenie pakietu przeloty z Warszawy, noclegi oraz transfery z/i na lotnisko!

Dzika Afryka zaprasza do siebie. Jeśli od dawna marzyliście o dzikiej Kenii, teraz możecie to marzenie spełnić. Przygotowaliśmy dla Was pakiet, dzięki któremu spędzicie dwa tygodnie w tym pięknym kraju za jedyne 2315 zł! W cenie pakietu przeloty z Warszawy, noclegi oraz transfery!

Loty:

Nairobi to stolica Kenii i jedno z największych miast w Afryce Wschodniej. Znajdziecie tu wiele Parków Narodowych – szczególnie warty zobaczenia jest Park Narodowy Nairobi. Dla tych, którzy lubią wylegiwać się na słońcu polecamy wybrać się nad wybrzeże, gdzie tropikalny klimat, plaże z palmami kokosowymi, liczne rafy koralowe umilą wam wyjazd.

Noclegi:

Obiekt Sammarays Bar Restaurant and Lodge jest usytuowany w Nairobi, w pobliżu Centralnej Dzielnicy Biznesowej, 650 metrów od ronda Globe, i oferuje bezpłatny prywatny parking. W całym obiekcie można bezpłatnie korzystać z WiFi.

Transfery:

Autobusy jadące z lotniska do centrum odchodzą z dworca autobusowego przed halą 1 i 2 przez cały dzień (czas przejazdu: 45 minut, opłata: 40 szylingów kenijskich).

 

Szczegóły oferty:

– Warszawa – Kenia –Warszawa: (1 984 zł/os)

– 14 nocy w hostelu: (328 zł/os)

– transfery z i na lotnisko: (ok 3 zł/os)

– termin:4 – 18 września 2017

Suma: 2315 zł / os!

UWAGA:

Cena pakietu skonstruowana została w oparciu o 2 osoby, a jej wysokość zależy od terminu wyjazdu.

 

O autorze

Zdjęcie profilowe Edytor Travelalert

By edytor / Editor, bbp_participant

Follow edytor
on Kwi 27, 2017

Wyróżnione oferty