Dwa tygodnie na Filipinach za 2098 zł! W cenie pakietu: przeloty z Warszawy, noclegi oraz transfery z/ i na lotnisko!

Liczne lasy tropikalne, białe plaże, rafy koralowe i iście lazurowa woda za niewielką cenę! Teraz macie okazję spędzić dwa tygodnie na Filipinach za 2098 zł! W cenie pakietu: przeloty z Warszawy, noclegi oraz transfery z/i na lotnisko!

Filipiny to państwo wyspiarskie w południowo-wschodniej Azji. Stolicą kraju jest Manila – jedna z największych metropolii na świecie. Największym magnesem przyciągającym turystów są liczne plaże oraz ocean kryjący wspaniałą rafę koralową.
Wybrzeże Filipin obfituje w bogate nie zamieszkane wysepki, które warto zwiedzić. W tym kraju nie brakuje również wulkanów, które można podziwiać z daleka lub się na nie wspiąć.

Noclegi:

Obiekt JCS BOARDING HOUSE oferuje zakwaterowanie w Alabang.

TRANSFERY

Najszybszym sposobem na dostanie się do centrum są taksówki, które znajdują się przy lotnisku. Należy jednak uważać na osoby prywatne, oferujące podwiezienie. Cena przejazdu do miasta to około 16 zł. Taksówką można także podjechać do najbliższej stacji metra.

 

 

SZCZEGÓŁY OFERTY:

– przelot Warszawa – Manila – Warszawa (1918 PLN/os)

–  nocy w  hostelu ( 164 PLN/os)

– transfery z/i na lotnisko (od 16 PLN/os)

–  wyżywienie: we własnym zakresie

– termin: 26 listopad – 10 grudnia 2018

SUMA:   2098 zł/osoba

 

UWAGA: Cena pakietu skonstruowana została w oparciu o 2 osoby, a jej wysokość zależy od terminu wyjazdu i preferowanego noclegu.

 

 

O autorze

Zdjęcie profilowe Edytor Travelalert

By edytor / Editor, bbp_participant

Follow edytor
on sty 19, 2018

Wyróżnione oferty