Dwa tygodnie w Afryce za 1962 zł! W cenie pakietu: przeloty z Warszawy, noclegi oraz transfery z/i na lotnisko!

Namibia to malowniczy, bezpieczny i bogaty w kulturę kraj. Jeśli chcesz odpocząć od zgiełku wielkich miast – to miejsce jest idealne dla Ciebie! Teraz za dwutygodniowy pobyt w Afryce zapłacisz jedynie 1962 zł! W cenie pakietu: przeloty z Berlina, noclegi, oraz transfery z/i na lotnisko!

Namibia to państwo położone w południowo-zachodniej Afryce, leżące nad Oceanem Atlantyckim. Będąc w tym kraju warto zobaczyć drugi na świecie największy kanion – Fish River Canyon.

Największy obszar chroniony Namibii i jeden z największych na świecie, obejmuje najstarszą pustynię świata, Namib.  To tu znajduje się najbardziej obfotografowane miejsce Namibii, Deadvlei (martwe jezioro),  wyschnięta oaza z kikutami martwych akacji, otoczona imponującymi czerwonymi wydmami.

Naimbia to także dom dla dzikich gatunków zwierząt. Zobaczyć tu można żyjące na wolności guźdźcie, słonie czy też nosorożce.

Noclegi:

Hostel znajduje się w miejscowości Windhoek, 200 metrów od parku rozrywki NatureFriend Safari oraz 3 minuty spacerem od parku rozrywki Klabri’s Safaris. Obiekt znajduje się 3 minuty spacerem od Politechniki w Namibii, 600 metrów od ATI Holidays i 700 metrów od Bigger Shop (Industrial Site North). Obiekt oferuje całodobową recepcję i wspólną kuchnię dla Gości.

Transfery:

Lotnisko znajduje się w odległości 45 km na wschód od centrum Windhuk. Jest to największy port lotniczy w Namibii: rocznie obsługuje średnio 700 tyś. pasażerów. Z lotniska do centrum można dostać się lokalnym autobusem. Koszt transferu w dwie strony to około 50 zł.

 

Szczegóły oferty:

– Berlin – Namibia – Berlin (1619 zł/os)
–  14 nocy w hostelu: ( 293 zł/os)
– transfery z i na lotnisko: (ok 50 zł/os)
– termin:  1 -16 marca

Suma: 1962 zł / os!

 

UWAGA:
Cena pakietu skonstruowana została w oparciu o 2 osoby, a jej wysokość zależy od terminu wyjazdu.

O autorze

Zdjęcie profilowe Edytor Travelalert

By edytor / Editor, bbp_participant

Follow edytor
on sty 12, 2018

Wyróżnione oferty