Tydzień w Paryżu za 747 zł. W cenie pakietu: przeloty, noclegi oraz transfery!

Najbardziej romantyczne miasto w Europie w świetnej cenie! Teraz za spędzenie tygodnia w Paryżu zapłacisz jedynie 747 zł. W cenie pakietu: loty z Warszawy, noclegi oraz transfery z i na lotnisko.

Paryż to najelegantsza stolica na świecie. Połączenie haute couture, wytwornej kuchni, romantycznych kawiarenek i wybitnych obiektów architektury sprawia, że stolica Francji jest najczęściej odwiedzanym miejscem na świecie.

Będąc w tym mieście warto zobaczyć słynną na cały świat Wieżę Eiffla, światowej klasy muzem Luwr i przepłynąć się statkiem po Sekwanie. W przewie między zwiedzaniem wskazane jest zatrzymanie się w jednej z uroczych kawiarenek i napicie się pysznej kawy. Po całodniowym spacerze warto odpocząć przy piwie lub winie w typowej brasserie.

O tym, co warto zobaczyć w Paryżu możecie przeczytać w naszym Mini Przewodniku.

Noclegi:

Obiekt Hipotel Belleville oferuje dogodną lokalizację w pobliżu placów Place de la Republique oraz Place du Colonel Fabien. Znajduje się on także blisko stacji metra, z której można łatwo dojechać do turystycznych atrakcji Paryża.

 

>

Transfery:

Do centrum Paryża najtaniej dostaniecie się busem kursującym z lotniska. Wszystkie informacje znajdziecie na stronie. Cena w dwie strony to około 20 euro.

Szczegóły oferty:
– Warszawa – Paryż  –Warszawa: (149 zł/os)
– 6 nocy w hostelu: (513 zł/os)
– transfery z i na lotnisko: (ok  85 zł/os)
– termin: 23 – 29 maj 2017
Suma: 747 zł / os!
UWAGA:
Cena pakietu skonstruowana została w oparciu o 2 osoby, a jej wysokość zależy od terminu wyjazdu.

O autorze

Zdjęcie profilowe Edytor Travelalert

By edytor / Editor, bbp_participant

Follow edytor
on maj 05, 2017

Wyróżnione oferty