Tydzień w Macedonii za 535 zł! W cenie pakietu: loty z Katowic, noclegi i transfery z/i na lotnisko!

Macie już plany na tegoroczne wakacje? Jeśli nie – mamy dla Was genialną propozycję, dzięki której spędzicie tydzień w przepięknej Macedonii za jedyne 535 zł! W cenie tytułowego pakietu zawarte są przeloty z Katowic, noclegi w dwuosobowym apartamencie, oraz transfery z/i na lotnisko! Nie czekajcie! Szczegóły oferty poniżej 😉

Macedonia to kraj położony na Półwyspie Bałkańskim, graniczący z Grecją, Bułgarią, Albanią i Serbią. Pomimo wielu walorów krajobrazowych i istnienia interesujących zabytków, Macedonia pozostaje mało popularna wśród turystów.

Zwiedzanie Macedonii warto rozpocząć od jej serca – czyli stolicy Kraju. Położone w kotlinie na wschód od Szar Płaniny, Skopje to miejsce, w którym tradycja splata się z nowoczesnością. Obowiązkowym punktem zwiedzania Skopje jest dzielnica Čaršija, gdzie można zgubić się wśród wąskich, klimatycznych uliczek. Pod miastem, na wzgórzu z pięknym widokiem na okolicę znajduje się monaster św. Pantelejmona z XII wieku, wybudowany w stylu bizantyjskim, okazałym, o czym świadczą między innymi bezcenne freski we wnętrzach świątyni. Kolejny godny uwagi monastyr wzniesiono nad jeziorem Matka, niedaleko Skopje – to monastyr św. Andrzeja, w którym można podziwiać stare malowidła ścienne.

Noclegi:

Obiekt Sunny Apartment in Skopje oferuje zakwaterowanie w pokojach z bezpłatnym WiFi, 3,6 km od Kamiennego Mostu i 3,6 km od twierdzy Kale. Plac Macedonia oddalony jest od apartamentu o 3,7 km.

Transfery:

Z lotniska do centrum dostaniecie się bezpośrednio autobusem. Koszt przejazdu w dwie strony to około 14 zł.

 

Szczegóły oferty:

– Katowice– Skopje – Katowice (314 PLN/os)

–  8 nocy w apartamencie (207 PLN/os)

– transfery z/i na lotnisko (od 14 PLN/os)

–  wyżywienie: we własnym zakresie

– termin: 4-12 września 2018

SUMA: 535 zł

 

UWAGA:

Cena pakietu skonstruowana została w oparciu o 2 osoby, a jej wysokość zależy od terminu wyjazdu.

O autorze

Zdjęcie profilowe Edytor Travelalert

By edytor / Editor, bbp_participant

Follow edytor
on Lip 13, 2018

Wyróżnione oferty