Tydzień w Gwatemali za 2103 zł!!!W cenie pakietu: przeloty z Niemiec, noclegi oraz transfery z/i na lotnisko!

Lubicie dobrą kawę?  Świetnie się składa, bo teraz macie okazję napić się jej w Gwatemali, która z kawy słynie! Znaleźliśmy dla Was świetną ofertę, dzięki której spędzicie tydzień w tym pięknym kraju za jedyne 2103 zł! W cenie pakietu będziecie mieli: przeloty z Frankfurtu, noclegi na cały pobyt ze śniadaniami, a także transfery z/i na lotnisko!

Gwatemala to państwo położone w Ameryce Środkowej na Oceanem Atlantyckim i Oceanem Spokojnym. Ten niewielki kraj cechuje się urozmaiconym krajobrazem, aktywnością wulkaniczną i zróżnicowanym klimatem.

Do najpopularniejszych zaliczymy San Jose, Likin czy Iztapa. Wspaniałe plaże i fale zarówno Morza Karaibskiego jak i Oceanu Spokojnego sprzyjają korzystaniu ze sportów wodnych takich jak surfowanie czy nurkowanie.

Największym i najsłynniejszym dziedzictwem tego kraju jest historia i kultura Majów, których obecność w postaci ruin starożytnego miasta można do dziś podziwiać. Na szlaku turystycznym każdego podróżnika musi znaleźć się Antiqua położona w otoczeniu wulkanów, bogata w architektoniczne pozostałości po dawnych czasach w postaci ruin, kościołów i katedr.

Amatorzy smaku i zapachu prawdziwej kawy nie mogą zatrzymać się choć na chwilę w Quetzaltenango – miejscu będącym ośrodkiem uprawy bawełny i kakaowca. Znajdują się tu słynne liczne palarnie kawy a także zakłady spożywcze i tytoniowe.

Noclegi:                     

Obiekt usytułowany jest w centrum miasta, i oferuje podróżnym śniadanie oraz dostęp do bezpłatnego WiFi. Pokoje urządzone są w szafki i wspólną łazienkę.

Transfery:

Transfer z lotniska do centrum w dwie strony taksówką to około 10$ (35 zł).

 

Szczegóły oferty:

– przelot Frankfurt– Gwatemala – Frankfurt (1 866 PLN/os)

–  7 nocy w hostelu ( ok 202 PLN/os)

– transfery z/i na lotnisko (ok 35 PLN/os)

–  wyżywienie: we własnym zakresie

– termin: 17 – 24 maj 2018r.

 

SUMA: 2103 zł!

 

UWAGA:

Cena pakietu skonstruowana została w oparciu o 2 osoby, a jej wysokość zależy od terminu wyjazdu.

 

 

 

O autorze

Zdjęcie profilowe Edytor Travelalert

By edytor / Editor, bbp_participant

Follow edytor
on gru 15, 2017

Wyróżnione oferty