Tydzień w Barcelonie za 743 zł/os. W cenie loty, noclegi oraz transfery!

Viva La Barcelona! Mamy dla Was propozycję spędzenia całego tygodnia w tym wspaniałym mieście.  W cenie pakietu loty na trasie Poznań – Girona – Poznań w terminie 9 – 16 kwietnia, 7 nocy w apartamencie niedaleko plaży oraz transfery!

Barcelona jest z jednej strony miastem z ogromnym dorobkiem kulturalnym, gdzie sztuka i nowoczesne wzornictwo wyszły na ulicę. Jest również rozrywkowym rajem oferującym plaże, bary, restauracje, nocne lokale, teatry, koncerty i festiwale. Do Barcelony przyjeżdża się również na zakupy i po to by dobrze zjeść.

LOTY:

Za przeloty na trasie Poznań – Girona – Poznań liniami Ryanair w terminie 9-16 kwietnia zapłacicie 235 zł w dwie strony. Cena biletu uwzględnia bagaż podręczny.

NOCLEG:

Rekomendujemy Wam pokój w spokojnej okolicy, blisko centrum i plaży. Do dyspozycji gości kuchnia, oraz salon z widokiem rozciągającym się na piękną Barcelonę. Rezerwacji możecie dokonać w serwisie Airbnb.

TRANSFERY:

Z lotniska bezpośrednio do Barcelony kursują specjalne autobusy. Cena za 1 osobę to 25 Euro w dwie strony. Bilety możecie zarezerwować na stronie przewoźnika.

 

Szczegóły oferty:

– Poznań – Girona – Poznań: (235 zł/os)

– 7 nocy w apartamencie blisko centrum: (400 zł/os)

– transfery z i na lotnisko: ( 108 zł/os)

– termin: 9 – 16 kwietnia 2017

Suma: 743 zł / os!

 

UWAGA: Cena pakietu skonstruowana została w oparciu o 2 osoby, a jej wysokość zależy od terminu wyjazdu.

 

O autorze

Zdjęcie profilowe Edytor Travelalert

By edytor / Editor, bbp_participant

Follow edytor
on Lut 12, 2017

Wyróżnione oferty