Przedłużony weekend w Szwajcarii za jedyne 545 zł! Loty z Warszawy już od 178 zł w dwie strony.

Przygotowaliśmy dla Was propozycję przedłużonego weekendu w Szwajcarii. Za loty na trasie Warszawa – Bazylea – Warszawa,  na pokładzie Wizz Air w terminie 1 – 4 kwietnia zapłacicie 178 zł w dwie strony.

Bazylea to miasto, które nie tylko geograficznie położone jest na styku trzech krajów. Właściwym centrum miasta jest starówka w Wielkiej Bazylei wokół Rynku i ratusza z XIV w., która ze swoimi wąskimi uliczkami i zaułkami zaprasza do przechadzek. Stare miasto w Wielkiej i Małej Bazylei oraz Most Środkowy, który łączy obie części starego miasta, są wolne od ruchu samochodowego. Zwiedzający dojeżdżają do centrum najczęściej tramwajem.

NOCLEGI:

Proponujemy Wam noclegi w Basel Back Pack, który mieści się w odnowionym budynku zabytkowej fabryki, zaledwie 10 minut od głównego dworca kolejowego w Bazylei. W cenę zakwaterowania wliczony jest bilet uprawniający do bezpłatnego korzystania z środków komunikacji miejskiej w Bazylei. W hostelu Goście mogą bezpłatnie korzystać z bezprzewodowego dostępu do Internetu.

TRANSFERY:

Lotnisko połączone jest z dworcem kolejowym w Bazylea SBB autobusem nr 50 (obsługiwanym przez przedsiębiorstwo komunikacyjne z Bazylei, BVB). Ponadto kursują autobusy do Fryburga, Miluzy, Saint Louis i Strasburga.

Koszt autobusu w jedną stronę to około 4-5 euro.

Wszystkie informacje na stronie lotniska

Szczegóły oferty:

– Warszawa – Bazylea – Warszawa: (178 zł/os)

– 3 noce w Basel Back Pack : (347 zł/os)

– transfery z i na lotnisko: ( ok 20 zł/os)

– termin: 1 – 4 kwietnia 2017

Suma: 545 zł / os!

 

UWAGA: Cena pakietu skonstruowana została w oparciu o 2 osoby, a jej wysokość zależy od terminu wyjazdu.

O autorze

Zdjęcie profilowe Edytor Travelalert

By edytor / Editor, bbp_participant

Follow edytor
on lut 13, 2017

Wyróżnione oferty