Przedłużony weekend w magicznej Czarnogórze za 282 zł! W cenie pakietu: przeloty, noclegi oraz transfery z/i na lotnisko!

Czarnogóra to niekwestionowana perła Adriatyku. Zachwyca majestatycznymi górami pokrytymi zielenią, historycznym bogactwem i urzeka malowniczymi krajobrazami. Jeśli macie ochotę wybrać się na przedłużony weekend do tego pięknego kraju, teraz jest ku temu świetna okazja! Za 4 dni w Czarnogórze zapłacicie jedynie 282 zł! W cenie pakietu będziecie mieli przeloty z Berlina, noclegi, oraz transfery z/ i na lotnisko!

Czarnogóra leży w południowej Europie na wybrzeżu Morza Adriatyckiego. Nazywana jest Czarną Perłą Adriatyku, ponieważ kusi majestatycznymi górami, bujną zielenią i bogactwem małych, urokliwych miasteczek. Baśniowe zatoczki zapraszają do siebie, by się zrelaksować i odpocząć.

Aby podróż stała się kompletna, warto rozsmakować się w bałkańskiej kuchni, która oferuje znane na całych Bałkanach mięso ćevapi, lub równie rozpowszechniony burek – czyli placek z ciasta filo nadziewany mięsem, serem lub warzywami. Godne polecenia jest również lokalne wino, które można kupić u przydrożnych gospodarzy.

 

 

Noclegi:

Obiekt Guest House Vukovic położony jest 1,9 km od soboru Zmartwychwstania Pańskiego w Podgoricy. Na miejscu dostępny jest bezpłatny prywatny parking oraz bezpłatne WiFi.

Transfery:

Najszybszym sposobem na dostanie się do centrum jest wynajęcie taksówki. Za transport w dwie strony zapłacicie około 10 euro, w zależności od tego, jak uda Wam się wytargować cenę.

 

Informacja dodatkowa:

Do Berlina możecie dostać się Polskim Busem. Bilety zaczynają się już od 1 zł!

 

Szczegóły oferty:

– Berlin – Podgorica – Berlin: (149 zł/os)

–  3 noce w hostelu : (93 zł/os)

– transfery z i na lotnisko: (ok 40 zł/os)

– termin: 8 – 11 luty 2018

 

Suma:  282 zł / os!

 

UWAGA:

Cena pakietu skonstruowana została w oparciu o 2 osoby, a jej wysokość zależy od terminu wyjazdu.

 

 

O autorze

Zdjęcie profilowe Edytor Travelalert

By edytor / Editor, bbp_participant

Follow edytor
on sty 26, 2018

Wyróżnione oferty