Pierwszy raz na Travel Alert! City Break w Bośni i Hercegowinie za 484 zł! W cenie pakietu: przeloty z Warszawy, noclegi oraz transfery z/i na lotnisko!

Bośnia i Hercegowina to serce Bałkanów. Może poszczycić się pięknymi zabytkami, niesamowitą przyrodą, pysznym jedzeniem i ciekawą historią. Teraz macie okazję, by odwiedzić ten wspaniały i malowniczy zakątek. Przygotowaliśmy dla Was pakiet, dzięki któremu spędzicie 5 dni w Bośni i Hercegowinie za jedyne za 484 zł. W cenie pakietu: przeloty z Warszawy, noclegi oraz transfery z/i na lotnisko!

Bośnia i Hercegowina to miasto w południowo– wschodniej Europie, na Półwyspie Bałkańskim. Graniczy na północy, zachodzie i południu z Chorwacją, na wschodzie z Serbią a na południowym wschodzie z Czarnogórą. Od południowego zachodu ma dostęp do Morza Adriatyckiego.

Państwo słynie z monastyrów, meczetów, zamków i malowniczych krajobrazów. Będąc w Bośni i Hercegowinie warto odwiedzić miasto Mostar, które słynie z pięknego Starego Mostu, Sarajewo – czyli stolicę Państwa, Blagaj ze starym osmańskim Klasztorem Derwiszów a także Wodospady Kravica.

 Noclegi:

Transfery:

Dojazd z lotniska do centrum jest możliwy dzięki komunikacji publicznej. Do miasta dojeżdża autobus linii nr 11. Bilet kosztuje około 2,25 KM w jedną stronę. Płatne u kierowcy.

 

Szczegóły oferty:

–  Warszawa – Tuzla – Warszawa (243 zł/os)
– 5 nocy w hostelu: (231 zł/os)
– transfery z i na lotnisko: (ok 10 zł/os)
– termin: 23 sierpnia – 28 sierpnia 2017

Suma: 484 zł / os!

 

UWAGA:
Cena pakietu skonstruowana została w oparciu o 2 osoby, a jej wysokość zależy od terminu wyjazdu.

 

O autorze

Zdjęcie profilowe Edytor Travelalert

By edytor / Editor, bbp_participant

Follow edytor
on Cze 09, 2017

Wyróżnione oferty