Norwegia: przedłużony weekend za 441 zł! W cenie pakietu: loty, noclegi, oraz transfery!

Co powiecie na kilka dni w malowniczym Alesund? Mamy dla Was świetną ofertę na przedłużony weekend w Norwegii, dzięki któremu spędzicie aż 4 dni za jedyne 441 zł! W cenie tytułowego pakietu będziecie mieli przeloty z Gdańska, noclegi na cały pobyt, oraz transfery z/i na lotnisko!

Alesund to miasto portowe, położone na zachodnim wybrzeżu Norwegii, u ujścia kilku fiordów do Morza Norweskiego. Miasto bardzo chętnie odwiedzane jest przez turystów, którzy szukają przygód i intensywnych doświadczeń w otoczeniu natury.

Miłośnicy górskich wycieczek będą mieli okazję do aktywnego odpoczynku. W Alesund znajdują się poszarpane górskie szczyty wynurzające się z fiordu na wysokość około 2000 metrów.

Geirangerfjord to jeden z klejnotów wśród norweskich fiordów. Wijący się w charakterystycznym kształcie litery „S“, z wysokimi wodospadami i górskimi farmami krajobraz fiordu zachwyca każdego i został wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO.

Przez cały rok liczne miejsca w Alesund i Sunnmore tętnią rozrywką, od koncertów, przez przedstawienia teatralne, aż po rozmaite pokazy.

Noclegi:

Przedtawiamy przykładowy apartament, który możecie wynająć ze znajomymi. Inne propozycje zakwaterowania znajdziecie w serwisie Airbnb.

Transfery:

Lotnisko położone jest na północny wschód od Alesund, na wyspie Vigra. Do centrum miasta (18 km) możemy się dostać autobusem, odjeżdżającym spod terminalu. Cena w dwie strony, jeśli od razu kupimy bilet powrotny to około 150 NOK (ok. 66 zł)

 

Szczegóły oferty:

–  Gdańsk – Alesund – Gdańsk (98 zł/os)
–  3 noclegi w apartamencie: (277 zł/os)
– transfery z i na lotnisko: (ok 66 zł/os)
– termin: 7-10 czerwca 2019

Suma:  441 zł / os!

 

UWAGA:
Cena pakietu skonstruowana została w oparciu o 4 osoby, a jej wysokość zależy od terminu wyjazdu.

O autorze

Zdjęcie profilowe Edytor Travelalert

By edytor / Editor, bbp_participant

Follow edytor
on kw. 26, 2019

Wyróżnione oferty