Mega HIT CENOWY! Nowy Jork z Warszawy za 2021! W cenie pakietu: przeloty, noclegi oraz transfery z/i na lotnisko!

Macie ochotę wybrać się do NYC? Pojawiła się świetna okazja, by odwiedzić to miasto! Stworzyliśmy dla Was pakiet, dzięki któremu spędzicie tydzień w nowojorskim mieście za jedyne 2021 zł! Pamiętajcie, że Polaków obowiązuje wiza do USA.

Nowy Jork to najludniejsze miasto w Stanach Zjednoczonych z zarazem centrum jednej z najludniejszych aglomeracji na świecie. Będąc w tym mieście warto odwiedzić jedno z najbardziej ruchliwych przejść dla pieszych na świecie – Times Square, zobaczyć finansową dzielnicę Nowego Jorku – Wall Street czy też przespacerować się jedną z najbardziej rozpoznawalnych atrakcji turystycznych – Chinatown.

Noclegi:

Ten usytuowany na Manhattanie hotel znajduje się w dzielnicy Chinatown, zaledwie 1 przecznicę od stacji metra Grand St. i włoskiej dzielnicy Little Italy. W pokojach Goście mogą korzystać z bezpłatnego bezprzewodowego dostępu do Internetu.

Transfery:

Port lotniczy Nowy Jork-JFK jest głównym lotniskiem międzynarodowym Nowego Jorku, leży w jego południowo-wschodniej części, 25 kilometrów od Manhattanu, w Queens.

NYC Airporter jest oficjalnym przewoźnikiem, kursującym z portu lotniczego Nowy Jork-JFK na Manhattan (Penn Station lub Grand Central Station). Dostępny jest też kurs z lotniska JFK do portu lotniczego LaGuardia , a także z LaGuardia do Manhattanu (Penn Station). Przejazd busem Airlink w jedną stronę wynosi około 17 dolarów. W ofercie NYC Airporter dostępne są też przejazdy minivanami, limuzynami i samochodami osobowymi.

 

SZCZEGÓŁY OFERTY:

– przelot Warszawa – Nowy Jork– Warszawa (1475 PLN/os)

–  5 nocy w  hostelu ( 418 PLN/os)

– transfery z/i na lotnisko (od 128 PLN/os)

–  wyżywienie: we własnym zakresie

– termin: 5-11 marca 2018

SUMA:  2021  zł/osoba

 

UWAGA: Cena pakietu skonstruowana została w oparciu o 2 osoby, a jej wysokość zależy od terminu wyjazdu i preferowanego noclegu.

O autorze

Zdjęcie profilowe Edytor Travelalert

By edytor / Editor, bbp_participant

Follow edytor
on cze 29, 2018

Wyróżnione oferty