Leć do Norwegii na fiordy! Długi weekend W Stavanger za 534 zł W cenie pakietu: przeloty z Gdańska, noclegi oraz transfery z/i na lotnisko!

Zapierające dech w piersiach krajobrazy fiordów, gór i ciągnące się wzdłuż wybrzeża piaszczyste plaże to właśnie Stavanger. Teraz macie świetną okazję, by odwiedzić te piękne miasto i wejść na norweskie fiordy, ponieważ bilety z Gdańska kosztują jedynie 118 zł w dwie strony!

Region Stavanger słynie z licznych atrakcji krajobrazowych. Lysefjord, plaża Sola i znane na całym świecie Preikestolen („Skalna półka”) to tylko kilka z nich.

Stavanger to miasto w południowo-zachodniej Norwegii, na wybrzeżu Oceanu Atlantyckiego. Położone nad zatoką Boknafjorden.  Okolice Stavanger obfitują w liczne stanowiska archeologiczne z epoki brązu, a miejskie muzeum może poszczycić się najbogatszą w Norwegii kolekcją zabytków z tego okresu

Będąc w Stavanger warto wybrać się na Preikestolen – jeden z najsłynniejszych klifów w Norwegii. To naturalnie powstała „ambona” (Hyvlatonnå) mierząca 604 metry, wznosząca się nad pięknym, ponad 40 kilometrowym fiordem Lysefjord.

Noclegi:

House St. Hans to wolno stojący dom wakacyjny położony w mieście Stavanger w okręgu Rogaland, 700 metrów od Muzeum Sztuki i 800 metrów od ratusza. Na miejscu można korzystać z bezpłatnego WiFi.

Dom mieści jadalnię oraz kuchnię ze zmywarką do naczyń. Do dyspozycji Gości jest tu także telewizor z płaskim ekranem i dostępem do kanałów kablowych. Pozostałe udogodnienia obejmują taras.

Od muzeum morskiego obiekt House St. Hans oddalony jest o 900 metrów, a od szpitala uniwersyteckiego – o 1,9 km. Odległość od lotniska Stavanger wynosi 12 km.

Transfery:

Z lotniska do centrum możemy dostać się autobusem linii Flybussen. Za bilety w obie strony zapłacimy 84 zł.

 

SZCZEGÓŁY OFERTY:

– przelot Gdańsk – Stavanger – Gdańsk (180 PLN/os)

– 3 noce w  apartamencie niedaleko centrum (270 PLN/os)

– transfery z/i na lotnisko (od 84 PLN/os)

–  wyżywienie: we własnym zakresie

– termin: 11 – 14 listopada 2017

 

SUMA: 534 zł/osoba

 

UWAGA: Cena pakietu skonstruowana została w oparciu o 4 osoby, a jej wysokość zależy od terminu wyjazdu i preferowanego noclegu.

O autorze

Zdjęcie profilowe Edytor Travelalert

By edytor / Editor, bbp_participant

Follow edytor
on paź 20, 2017

Wyróżnione oferty