Krótki urlop w Walencji za 470 zł! W cenie pakietu: przeloty, noclegi oraz transfery z/i na lotnisko!

Macie ochotę wybrać się jesienią do Walencji? Dzięki ofercie tanich linii lotniczych Ryanair, stworzyliśmy dla Was pakiet, w którym spędzicie kilka dni w Hiszpanii za 470 zł! W cenie pakietu: przeloty z Warszawy, noclegi na cały pobyt a także transfery z/i na lotnisko.

Walencja to miasto w środkowo – wschodniej Hiszpanii, nad Morzem Śródziemnym. Piękna zabudowa historycznych dzielnic, liczne zielone parki, wspaniała gastronomia, ciekawe muzea, fiesty, i plaże to nie jedyne atrakcje czekające na turystów. Będąc w tym mieście warto zobaczyć największy plac w mieście – Plac Ratuszowy, Katedrę Santa Maria, Plac De La Virgen jak również największy w całej Europie rynek miejski – Mercado Central.

Transfery:

Obiekt UP Hostel Valencia oferuje zakwaterowanie w Walencji, na terenie dworca kolejowego Estació del Nord, obok areny walk byków i ratusza. Hostel jest oddalony o 1,2 km od dzielnicy El Carmen oraz o 20 minut spacerem od parku Jardí del Túria.

Transfery:

Dojazd na lotnisko autobusem możliwy jest spod stacji kolejowej Valencia Norte. Autobus jadący bezpośrednio na lotnisko Aerobus z zaledwie kilkoma przystankami kosztuje 2,50 €.

 

Szczegóły oferty:

– Warszawa – Walencja –Warszawa: (343 zł/os)

– 3 noce w hostelu: (116 zł/os)

– transfery z i na lotnisko: (ok 11 zł/os)

– termin: 19 – 22 września 2017

Suma: 470 zł / os!

UWAGA:

Cena pakietu skonstruowana została w oparciu o 2 osoby, a jej wysokość zależy od terminu wyjazdu.

O autorze

Zdjęcie profilowe Edytor Travelalert

By edytor / Editor, bbp_participant

Follow edytor
on Kwi 29, 2017

Wyróżnione oferty