Kazachstan: tydzień za 1082 zł! W cenie pakietu: loty z Warszawy, noclegi i transfery!

Dzisiaj mamy dla Was propozycję odwiedzenia kraju niezwykłego. Kraju rozległych stepów, zachwycających gór i życzliwych ludzi. Jeśli macie ochotę go odwiedzić – czym prędzej rezerwujcie bilety, ponieważ ich ilość jest ograniczona! Przygotowaliśmy dla Was pakiet, dzięki któremu spędzicie tydzień w Kazachstanie za jedyne 1082 zł! Jest jedno ale – kto pierwszy, ten lepszy! 

Kazachstan to jedno z największych państw kontynentu azjatyckiego. Głównym ośrodkiem południowo wschodniej części Kazachstanu jest Ałmaty – największe miasto i była stolica kraju.

Będąc w Kazachstanie warto zobaczyć kanion Szaryn, którego ściany sięgają 200 m wysokości a rzeźba budujących go piaskowców i zlepieńców odznacza się dużą różnorodnością, co sprawia, że oglądanie go z krawędzi, jak i z wnętrza zapewnia ciekawe wizualnie doznania.

Miłośnicy przyrody będą zachwyceni jeziorem Kolsay, które skrywa w swych turkusowych wodach zatopiony las.

Niezwykłe jezioro Kaindy leży w odległości 320 kilometrów od Ałmaty. Prowadzi do niego malownicza droga przez okolice doliny rzeki Chilik oraz wąwozu Kaindy. Zbiornik leży na wysokości 2000 m n.p.m. i ma około 400 metrów długości. Z wody o pięknym odcieniu zieleni i błękitu wystają liczne kikuty, niczym maszty zatopionych statków.

Położone na terenie Kazachstanu i UzbekistanuJezioro Aralskie zaliczało się swego czasu do największych jezior na świecie. Jeszcze w latach 60. było czwartym pod względem powierzchni na naszej planecie. Władze zdecydowały się jednak w celach irygacyjnych odprowadzać wodę z zasilających je rzek, co spowodowało wysuszanie zbiornika w zastraszającym tempie. Dziś na mniej niż 10 proc. pierwotnej powierzchni i składa się z czterech akwenów.

Nocleg:

Przykładowy nocleg możecie zarezerwować na stronie Booking.com

Transfery:

Międzynarodowe lotnisko położone 18 km na północny wschód od centrum Ałma-Aty. Jest największym portem lotniczym w Kazachstanie. Rocznie obsługuje ponad 2 miliony pasażerów.

Lokalne autobusy miejskie numer 439, 492 i 497 kursują z lotniska do City Air Terminal w centrum miasta. Podróż autobusem trwa 30-40 minut. Dodatkowo do dyspozycji pasażerów są trolejbusy numer 13 i 17, które odjeżdżają z lotniska, co 10 minut. Podróż do miasta trwa około 40 minut.

Koszt przejazdu w dwie strony to koszt ok. 2 zł.

 

Szczegóły oferty:

– przelot Warszawa – Kazachstan – Warszawa (999PLN/os)

–  8 nocy w hostelu (81 PLN/os)

– transfery z/i na lotnisko (od 2 PLN/os)

–  wyżywienie: we własnym zakresie

– termin: 3-11 października 2019

 

SUMA:  1082 zł

 

UWAGA:

Cena pakietu skonstruowana została w oparciu o 2 osoby, a jej wysokość zależy od terminu wyjazdu.

O autorze

Zdjęcie profilowe Edytor Travelalert

By edytor / Editor, bbp_participant

Follow edytor
on maj 31, 2019

Wyróżnione oferty