Jordania: tydzień za 432 zł! W cenie pakietu: loty, noclegi oraz transfery!

Chcecie poczuć się jak na Marsie? Proponujemy Wam nieziemskie przeżycie, jakim jest spędzenie kilku nocy na pustyni Wadi Rum w Jordanii! Przygotowaliśmy dla Was pakiet, dzięki któremu spędzicie tydzień w tym niesamowitym kraju za jedyne 432 zł! W cenie pakietu: przeloty z Krakowa, noclegi oraz transfery z/ i na lotnisko!

Jordania to kraj niewielki, ale niezaprzeczalnie warty odwiedzenia. W Morzu Czerwonym można nurkować i oglądać rafy koralowe, Martwym – zażyć kąpieli błotnej w najniżej położonym miejscu na świecie, odwiedzić biblijne miejsca związane z Mojżeszem i Janem Chrzcicielem, zobaczyć rzymskie ruiny w miejscowości Dżerasz i w końcu przyjrzeć się, jak wygląda współczesne życie Jordańczyków w wielkim Ammanie.

Miłośnicy pustyni, odwiedzając Jordanię powinni wybrać się do Wadi Rum – najbardziej imponującej pustynnej doliny na świecie. Słynie z zachwycających formacji skalnych i zmieniającej się w zależności od pory dnia barwy wszechobecnego tam piasku. Jest jedną z najciekawszych atrakcji w całej Jordanii

Kolejnym miejscem jest Petra, czyli rozległe ruiny starożytnego miasta Nabatejczyków wykutego w stromych wapiennych skałach, zabarwionych odcieniami różu i czerwieni. Atrakcja została wpisana na listę Światowego Dziedzictwa UNESCO i uznana za jeden z siedmiu cudów świata.

Noclegi:

Przykładowy nocleg możecie zarezerwować w serwisie Airbnb.

Transfery:

Autobus: Transport autobusowy dostępny jest na lotnisku całą dobę. Autobusy ekspresowe odjeżdżają do centrum Ammanu co pół godziny, w godzinach od 7.00 do 22.00 i co 60 min. w godzinach od 22.00 do 7.00. Podróż do dworca głównego Abdali w centrum miasta trwa od 45 min. do godziny.

Koszt przejazdu w dwie strony to około 40 zł.

Szczegóły oferty:

–  Kraków – Jordania – Kraków (212PLN/os)

–  7 nocy  w pokoju 2 osobowym (180 PLN/os)

– transfery z/i na lotnisko (od 40 PLN/os)

–  wyżywienie: we własnym zakresie

– termin: 20-27 września 2019

 

SUMA:  432 zł

 

UWAGA:

Cena pakietu skonstruowana została w oparciu o 2 osoby, a jej wysokość zależy od terminu wyjazdu.

O autorze

Zdjęcie profilowe Edytor Travelalert

By edytor / Editor, bbp_participant

Follow edytor
on cze 07, 2019

Wyróżnione oferty