Indie w świetnej cenie! Dwa tygodnie za jedyne 1669 zł! W cenie pakietu: przeloty z Warszawy, noclegi i transfery z/ i na lotnisko!

Kolorowe, orientalne, pełne smaków i zapachów Indie czekają! Dzięki liniom lotniczym Air China macie okazję zakupić bilety z Warszawy do New Delhi za jedyne 1539 zł. Podróż odbędziecie w terminie 1-17 czerwca 2018 roku.

New Delhi położone jest w północnych Indiach nad rzeką Jamuną. Przyjeżdżając tutaj warto zobaczyć takie atrakcje, jak Rajpath, Dźantar Manar czy też Stare Delhi.

Kuchnia indyjska jest bardzo zróżnicowana. Bardzo powszechny jest tu wegetarianizm, dlatego też dania skomponowane są z warzyw i owoców.

 

Noclegi:

Obiekt Karam Durga Guest House położony jest w dzielnicy Paharganj w Nowym Delhi, w odległości 1,6 km od obserwatorium Jantar Mantar. Goście mają do dyspozycji klimatyzowane pokoje z bezpłatnym WiFi.

Transfery:

Z lotniska kursują autobusy pośpieszne obsługiwane przez Delhi Transport Corporation. Kursują one całą dobę. Czas przejazdu to około 50 min. Przejazd w jedna stronę to 50 rupii (około 6 zł)

 

– przelot Warszawa – New Delhi – Warszawa (1 539 PLN/os)

–  14 nocy w hostelu (124 PLN/os)

– transfery z/i na lotnisko (od 6 PLN/os)

–  wyżywienie: we własnym zakresie

– termin: 1-17 czerwca

SUMA: 1669 zł

 

UWAGA:

Cena pakietu skonstruowana została w oparciu o 2 osoby, a jej wysokość zależy od terminu wyjazdu.

 

O autorze

Zdjęcie profilowe Edytor Travelalert

By edytor / Editor, bbp_participant

Follow edytor
on lut 23, 2018

Wyróżnione oferty