Ibiza – 9 dni za 1083 zł! W cenie pakietu: przeloty z Gdańska, noclegi oraz transfery!

Znana na całym świecie z imprezowego charakteru wyspa zaprasza do siebie! Mamy dla Was propozycję przelotów z Gdańska na Ibizę w terminie 28 marca – 5 kwietnia za jedyne 306 zł w dwie strony.

Loty: 

Gdańsk – Mediolan

Mediolan – Ibiza

Ibiza – Mediolan

Mediolan – Gdańsk

Ibiza to trzecia co do wielkości wyspa hiszpańskiego archipelagu Baleary, położona w zachodniej jego części. Malownicze plaże, turkusowa woda i zielone lasy zachwycą każdego, kto choć raz uda się na wyspę. Ibiza ma coś do zaoferowania każdemu – turyście, który przyjechał poimprezować, jak również rodzinie, która szuka odpoczynku. Można uciec przed hałasem zapuszczając się w mniej popularne miejsca, dalekie od głównych kurortów i cieszyć się pięknem natury.

Noclegi:

Będąc na Ibizie warto skorzystać z wyszukiwarki Airbnb, aby znaleźć dogodny nocleg. Proponujemy Wam pokój z balkonem i klimatyzacją, usytułowany jedynie 3 minuty spacerem od plaży. W cenie noclegu bezpłatne Wi-fi, oraz dostęp do kuchni.

Transfery:

Autobusem:
Do stolicy wyspy pomiędzy 6.30 a 23.30 kursuje autobus numer 10 (bilet 1,25 euro).

Taxi:
Przed wyjściem głównym znajduje się postój taksówek. W godzinach nocnych w szczycie sezonu należy uzbroić się w cierpliwość, gdyż czas oczekiwania na taksówkę może wynieść nawet pół godziny. Koszt przejazdu do miasta Ibiza około 12 euro, kurs nocny 17 euro.

Szczegóły oferty:

– Gdańsk – Ibiza – Gdańsk: (306 zł/os)

– 8 nocy w apartamencie: (765 zł/os)

– transfery z i na lotnisko: (ok 12 zł/os)

– termin: 28 marca –  5 kwietnia 2017

Suma: 1083 zł / os!

UWAGA: Cena pakietu skonstruowana została w oparciu o 2 osoby, a jej wysokość zależy od terminu wyjazdu.

O autorze

Zdjęcie profilowe Edytor Travelalert

By edytor / Editor, bbp_participant

Follow edytor
on lut 23, 2017

Wyróżnione oferty