Hit cenowy! Dwa tygodnie w Australii za jedyne 2742 zł!!! W cenie pakietu: przeloty, noclegi i transfery z/i na lotnisko!

Korzystając z oferty tanich lotów do Australii przygotowaliśmy dla Was pakiet, dzięki któremu spędzicie aż 14 dni w tym niesamowitym miejscu za 2742 zł! W cenie pakietu uwzględniliśmy przeloty z Berlina, noclegi na cały pobyt i transfery z/i na lotnisko!

Australia to mekka surferów, miłośników plażowania i jogi! Miejsce to zadziwia różnorodnością przyrody i plażową kulturą. Pustynie w sercu kontynentu zachwycają czerwonym pustkowiem, największa na świecie rafa koralowa jest rajem dla miłośników nurkowania, a stąd już tylko krok do dzikich lasów deszczowych, zamieszkanych przez krokodyle i jadowite pająki.

Noclegi:

Obiekt Hay Street Traveller’s Inn oferuje bezpłatne WiFi, basen oraz wspólny salon z telewizorem z dostępem do kanałów kablowych. Znajduje się on zaledwie 5 minut spacerem od sklepów i kawiarni w centrum handlowym Hay Street Mall. Obiekt dostępny jest przez całą dobę. Do dyspozycji Gości jest także duża wspólna kuchnia.

Transfery:

Lotnisko położone pomiędzy dzielnicami Cloverdale i South Guildford, 12 km na północny wschód od centrum Perth. Z terminalu krajowego do centrum można dostać sie autobusami transportu publicznego Transperth. Bilet z terminalu krajowego w jedną stronę kosztuje 15 AUD, w obie strony 25 AUD.

Informacja dodatkowa:

Bilety z Polski do Berlina możesz kupić już od 1 zł na stronie FlixBus!

Szczegóły oferty:

– przelot Berlin– Australia –Berlin (1926 PLN/os)

–  13 nocy w hostelu (737,50 PLN/os)

– transfery z/i na lotnisko (od 78 PLN/os)

–  wyżywienie: we własnym zakresie

– termin: 22 luty –8 marca 2019

 

SUMA:   2742 zł

 

UWAGA:

Cena pakietu skonstruowana została w oparciu o 2 osoby, a jej wysokość zależy od terminu wyjazdu.

O autorze

Zdjęcie profilowe Edytor Travelalert

By edytor / Editor, bbp_participant

Follow edytor
on Kwi 06, 2018

Wyróżnione oferty