Gruzja: city break za 250 zł! W cenie pakietu: przeloty z Katowic, noclegi oraz transfery z/i na lotnisko!

Magiczna, zielona kraina zaprasza na krótki urlop! Jeśli chcecie wybrać się do kraju pięknych gór i pysznego wina, nie zastanawiajcie się zbyt długo! Stworzyliśmy dla Was pakiet, dzięki któremu spędzicie kilka dni w Gruzji w bardzo korzystnej cenie!

Gruzja to państwo położone na pograniczu Europy i Azji na Kaukazie Południowym. Państwo to ma w szczególności tereny górzyste. Jest współcześnie niewielkim państwem. Zajmuje powierzchnię zaledwie 69,7 tys. km2, czyli niespełna ćwierć obszaru Polski.

Mimo niewielkiej powierzchni Gruzja posiada nieprzeciętnie różnorodne środowisko przyrodnicze. Na obszarze porównywalnym z 1/4 terytorium Polski można spotkać wilgotne lasy podzwrotnikowe pełne lian, palm i eukaliptusów, ale także występują suche stepy piołunowe oraz lodowce. Zróżnicowane warunki naturalne stwarzają siedliska do bytowania bogactwa gatunków flory i fauny.

Będąc tu po raz pierwszy, warto odwiedzić takie miasta jak: Kutaisi, Wardzię, Tbilisi, Kaukaz, klasztor Cminda Sameba i Mcchettę.

Noclegi:

Apartament w Batumi oferuje zakwaterowanie z bezpłatnym WiFi, 2,4 km od pomnika Ali i Nino, 24 km od twierdzy Petra i niecały 1 km od delfinarium. Apartament dysponuje balkonem i znajduje się w miejscu, w którym Goście mogą uprawiać turystykę pieszą i wędkarstwo.

TRANSFERY

Spod lotniska bez problemu można złapać marszrutkę do Kutaisi.  Kosztują za jedną osobę z lotniska do centrum to 7 lari (około 11 zł).

 

Szczegóły oferty:

– Katowice – Kutaisi – Katowice: (208 zł/os)

– 3 noce w Hostelu: (20 zł/os)

– transfery z i na lotnisko: (ok 22 zł/os)

– termin: 3 –  6 listopada 2018

Suma: 250 zł / os!

 

UWAGA: Cena pakietu skonstruowana została w oparciu o 2 osoby, a jej wysokość zależy od terminu wyjazdu.

 

O autorze

Zdjęcie profilowe Edytor Travelalert

By edytor / Editor, bbp_participant

Follow edytor
on lip 26, 2019

Wyróżnione oferty