City break w Wilnie za 173 zł! W cenie pakietu: przeloty z Warszawy, noclegi, oraz transfery z/i na lotnisko!

Stolica Litwy stoi otworem! Za sprawą tanich lotów do Wilna, przygotowaliśmy dla Was pakiet, dzięki któremu spędzicie aż 4 dni w tym pięknym mieście za jedyne 173 zł! W cenie pakietu będziecie mieli przeloty z Warszawy z bagażem podręcznym, noclegi w samym centrum, oraz transfery z/i na lotnisko.

Wilno to stolica Litwy, położona na Pojezierzu Wileńskim, nad rzeką Wilią. To znakomite miejsce na sentymentalną podróż, a jednocześnie tak bogate w przeróżne zabytki i ciekawe miejsca, że aż trudno się zdecydować, które z nich wybrać, a które pominąć (wystarczy wspomnieć, że jest tu ponad 40 kościołów, wiele wspaniałych budowli gotyckich, renesansowych, barokowych, klasycystycznych i współczesnych).

 

Noclegi:

Hostel Rd położony jest 200 metrów od Muzeum Ofiar Ludobójstwa w dzielnicy Naujamiestis w Wilnie. Obiekt znajduje się około 700 metrów od Litewskiego Narodowego Teatru Opery i Baletu, 18 minut spacerem od Wieży Giedymina i 2 km od Bastionu Wileńskiego Muru obronnego. Obiekt jest oddalony o 3 km od Litewskiego Centrum Wystawowo-Konferencyjnego LITEXPO.

Transfery:

Lotnisko Wilno położone jest 6 km od centrum miasta. Do centrum Wilna możemy dostać się na pokładzie miejskich autobusów o numerze 1 i 2 lub autobusem expresowym o nr 3. Bilet w jedną stronę kosztuje 1 EUR (kupowany w kiosku lub u kierowcy).

 

SZCZEGÓŁY OFERTY:

– przelot Warszawa – Wilno – Warszawa (98 PLN/os)

–  2 noce w  hostelu ( 65 PLN/os)

– transfery z/i na lotnisko (od 10 PLN/os)

–  wyżywienie: we własnym zakresie

– termin: 15-16 grudnia  2018

SUMA:  173  zł/osoba

 

UWAGA: Cena pakietu skonstruowana została w oparciu o 2 osoby, a jej wysokość zależy od terminu wyjazdu i preferowanego noclegu.

O autorze

Zdjęcie profilowe Edytor Travelalert

By edytor / Editor, bbp_participant

Follow edytor
on cze 22, 2018

Wyróżnione oferty