City break we Wlłoszech! Pięć dni we Neapolu za 537,50 zł! W cenie pakietu przeloty, noclegi oraz transfery z/i na lotnisko!

Kto z Was ma ochotę skosztować pysznej włoskiej pizzy lub makaronu? Przygotowaliśmy dla Was pakiet, dzięki któremu będziecie mogli nie tylko rozkoszować się włoską kuchnia, ale również spędzicie kilka dni w przepięknym Neapolu. W cenie pakietu uwzględniliśmy: przeloty z Gdańska, noclegi oraz transfery z i na lotnisko. Podróż odbędziecie jeszcze w maju tego roku!

Neapol to miasto położone w południowych Włoszech, w centrum Zatoki Neapolitańskiej. Jest czwartym co do wielkości gospodarki miastem we Włoszech, za Mediolanem, Rzymem i Turynem. Neapol bogaty jest w liczne atrakcje turystyczne, które przyciągają do miasta rzesze turystów. Będąc w tym mieście warto zobaczyć liczne muzea, zamki i zabytkowe kościoły. Warto wiedzieć, że UNESCO wpisało zabytkową część Neapolu na listę światowego dziedzictwa kulturalnego i przyrodniczego.

Noclegi:

Obiekt Casa Principe di Napoli znajduje się w Neapolu, 700 metrów od stacji metra Ponticelli. Park Narodowy Wezuwiusza usytuowany jest 4 km od apartamentu. Odległość od międzynarodowego portu lotniczego Neapol wynosi 5 km.

Transfery:

Z lotniska do centrum możecie dostać się specjalnymi autobusami. Koszt transferu w dwie strony to około 6 euro.

Szczegóły oferty:

– Warszawa – Neapol – Warszawa (238 zł/os)

– 4 noce w hostelu (274 zł/os)

– transfery z i na lotnisko: (25,50 zł/os)

SUMA: 537,50 zł

UWAGA!

Cena pakietu skonstruowana została w oparciu o 2 osoby a jej wysokość zależy od terminu wyjazdu.

O autorze

Zdjęcie profilowe Edytor Travelalert

By edytor / Editor, bbp_participant

Follow edytor
on Maj 08, 2017

Wyróżnione oferty