City break na Sycylii za 480 zł. W cenie: przeloty z Wrocławia, noclegi oraz transfery!

Wspaniała Sycylia zaprasza! Piękne krajobrazy, wyśmienita kuchnia i ciepłe słońce… czego chcieć więcej? Przygotowaliśmy dla Was pakiet, dzięki któremu spędzicie 4 dni w tym pięknym miejscu za jedyne 480 zł! W cenie: przeloty z Wrocławia, noclegi oraz transfery z/i na lotnisko. Pamiętajcie o zasadzie – kto pierwszy, ten lepszy!

Palermo usytuowane jest na północy wyspy nad zatoką otoczoną górę Pellegrino oraz cyplem Zafferano. Stolica Sycylii jest pełna życia i ruchu, a uliczki ogarnia wszechobecny zgiełk.

Będąc w tym mieście warto zobaczyć katakumby w Convento dei Cappucini, kaplicę w Pałacu Normanów, oraz najważniejszą świątynię miasta – Cattedrale di Palermo. Spacerując po zaułkach Palermo można podziwiać świetną sztukę uliczną, widoczną szczególnie w dzielnicach – Kalsa i Borgo Vecchio. Wieczorem warto rozsmakować się we włoskiej kuchni i wybrać się na jedną z wielu pizz lub  makaron.

 

Noclegi:

Pensjonat B&B Gamalu usytuowany jest w dzielnicy Borgo Vecchio w Palermo, w odległości 1,3 km od katedry. Z niektórych pokoi roztacza się widok na morze lub miasto. Wszystkie pokoje zapewniają dostęp do wspólnej łazienki z wanną. We wszystkich pomieszczeniach obiektu Gamalu można korzystać z bezpłatnego WiFi.

Transfery:

Lotnisko Palermo (PMO) jest położone 35 km na zachód od Palermo w miejscowości Punta Raisi. Z lotniska do centrum dostaniemy się transportem kolejowym, który odjeżdża z terminala (Pociąg Trinacria Express). Podróż trwa około 70 min. Bilet w dwie strony kosztuje około 12 euro.

 

Szczegóły oferty:

–  Wrocław – Palermo – Wrocław (258 zł/os)
–  3 noce w hostelu: ( 172,50 zł/os)
– transfery z i na lotnisko: (ok 50 zł/os)
– termin:  5 – 8 stycznia 2018

Suma: 480 zł / os!

 

UWAGA:
Cena pakietu skonstruowana została w oparciu o 2 osoby, a jej wysokość zależy od terminu wyjazdu.

O autorze

Zdjęcie profilowe Edytor Travelalert

By edytor / Editor, bbp_participant

Follow edytor
on lip 28, 2017

Wyróżnione oferty