Chorwacja: długi weekend za 365 zł! W cenie pakietu: loty z Krakowa, noclegi oraz transfery z /i na lotnisko!

Zadar to chorwacki Rzym z cudownymi zachodami słońca, podziwianymi przez Alfreda Hitchcocka, podczas których można posłuchać melodii granej przez fale na morskich organach. Kawę pije się na ulicy Kalelarga. Jeśli macie ochotę zobaczyć to niesamowite miejsce, teraz jest ku temu świetna okazja! Teraz za 4 dni w tym gorącym miejscu zapłacicie jedynie 365 zł!

Zadar jest przeciętnej wielkości miastem w Chorwacji nad Adriatykiem. Rzymskie panowanie odcisnęło tutaj piętno chociażby na zasadach urbanistycznych, co szybko wychwycimy podczas zwiedzania Zadaru. Od głównych ulic z placami, podcieniami i kolumnami odchodzą drobniejsze, prostopadłe. Świetnie zachowane Stare Miasto Zadaru położone jest na półwyspie, a most na zatoce prowadzi do nowoczesnej mariny.

Zadar to także dobra baza wypadowa m.in. do Parku Narodowego Kornati lub Parku Przyrody Telašćica. W okolicy miasta znaleźć można wiele, ładnych plaż oraz terenów rekreacyjnych.

Noclegi:

Hostel Kolovare położony jest zaledwie 50 metrów od kamienistej plaży Kolovare w Zadarze. Oferuje on klimatyzowane pokoje z bezpłatnym WiFi. W odległości 1 km od budynku znajduje się zabytkowe Stare Miasto w Zadarze wraz z katedrą św. Anastazji i pozostałościami rzymskiego forum.

Transfery:

Liczba połączeń autobusowych pomiędzy centrum miasta, a lotniskiem jest ściśle powiązana z liczbą lotów. Inny rozkład jazdy obowiązuje w ciągu roku, a inny w lipcu i sierpniu. Ponadto w soboty, kiedy to lotnisko obsługuje większą ilość lotów, liczba połączeń autobusowych jest dwukrotnie wyższa niż w inne dni tygodnia. Cena za bilet w jedną stronę w czasie wakacji to około 25 kun (ok. 15 zł).

 

 

Szczegóły oferty:

– Kraków– Zadar – Kraków (207 PLN/os)

–  3 noce w hostelu (128 PLN/os)

– transfery z/i na lotnisko (od 30 PLN/os)

–  wyżywienie: we własnym zakresie

– termin: 20-23 października 2019

SUMA:  365 zł

 

UWAGA:

Cena pakietu skonstruowana została w oparciu o 2 osoby, a jej wysokość zależy od terminu wyjazdu.

 

O autorze

Zdjęcie profilowe Edytor Travelalert

By edytor / Editor, bbp_participant

Follow edytor
on cze 28, 2019

Wyróżnione oferty