Bezpośrednie loty do Paryża z Warszawy już od 136 zł w dwie strony!

Bardzo atrakcyjna cena biletów do Paryża! Dzięki liniom lotniczym Ryanair, macie okazję spędzić kilka dni w stolicy Francji za 136 zł. W cenie biletu bagaż podręczny o wadze do 10 kg i maksymalnych wymiarach  55 x 40 x 20 cm.

Paryż to najelegantsza stolica na świecie. Połączenie haute couture, wytwornej kuchni, romantycznych kawiarenek i wybitnych obiektów architektury sprawia, że stolica Francji jest najczęściej odwiedzanym miejscem na świecie.

Będąc w tym mieście warto zobaczyć słynną na cały świat Wieżę Eiffla, światowej klasy muzem Luwr i przepłynąć się statkiem po Sekwanie. W przewie między zwiedzaniem wskazane jest zatrzymanie się w jednej z uroczych kawiarenek i napicie się pysznej kawy. Po całodniowym spacerze warto odpocząć przy piwie lub winie w typowej brasserie.

NOCLEG

Tani nocleg w Paryżu możesz zarezerwować już za 96 zł za noc w The Loft Boutiqe Hostel Paris. Hostel ten jest położony w 20. dzielnicy Paryża, w odległości zaledwie 500 metrów od stacji metra Belleville (linie 2 i 11).

O autorze

Zdjęcie profilowe Edytor Travelalert

By edytor / Editor, bbp_participant

Follow edytor
on lut 04, 2017

Wyróżnione oferty