Australia: 2 tygodnie za 2602 zł! W cenie pakietu: przeloty z Londynu, noclegi na cały pobyt oraz transfery z/i na lotnisko!

Kangury, koale, piękne plaże, Blue Mountains jednym słowem – Australia! Jeśli marzy Wam się dwutygodniowy wyjazd na koniec świata, teraz jest ku temu świetna okazja! Przygotowaliśmy dla Was pakiet za jedyne 2602 zł! To jak – lecimy?

Kangury, koale, piękne plaże, Blue Mountains jednym słowem – Australia! Jeśli marzy Wam się dwutygodniowy wyjazd na koniec świata, teraz jest ku temu świetna okazja! Przygotowaliśmy dla Was pakiet za jedyne 2602 zł! To jak – lecimy?

 

Australia, szósty co do wielkości kraj na świecie, to miejsce, które zadziwia różnorodnością przyrody i plażową kulturą. Pustynie w sercu kontynentu zachwycają czerwonym pustkowiem, największa na świecie rafa koralowa jest rajem dla miłośników nurkowania, a stąd już tylko krok do dzikich lasów deszczowych, zamieszkanych przez krokodyle i jadowite pająki.

Będąc w Australii warto zobaczyć Wielką Rafę Koralową, przy północno-wschodnim wybrzeżu Australii rozciąga się na przestrzeni aż 344 000 km kw. i jest największą żyjącą strukturą na świecie! Znajdziemy tam ponad 1500 gatunków ryb i 600 gatunków koralowców.

Uluru czyli największy monolit świata to kolejna propozycja na liście rzeczy, które koniecznie trzeba odhaczyć będąc w Australii. Brytyjczycy nazwali górę Ayers Rock, ale w ostatnich latach zdecydowano się na powrót do aborygeńskiej nazwy Uluru.

Słone jezioro leży na wyspie Middle na południowym wybrzeżu Australii i ma niezwykły, intensywnie różowy kolor. Do dziś nie wiadomo, co dokładnie wpływa na taką barwę.

Góry Błękitne to pasmo górskie położone w stanie New South Wales zawdzięcza swą nazwę oparom eukaliptusa, które są przyczyną wiecznej niebieskiej mgły.

Co ciekawe, najsłynniejszymi mieszkańcami wyspy nie są kangury, ale lwy morskie, które wylegują często się na okolicznych plażach i przy skałach o fantazyjnych kształtach.

Noclegi:

Przykładowy nocleg możecie zarezerwować w serwisie Airbnb.

Transfery:

Z lotniska do centrum dostaniecie się autobusem linii 901 do stacji Epping a następnie musicie przesiąść się na pociąg do stacji Epping. Koszt całkowity w jedną stronę to jedyne 6 dolarów.

 

Szczegóły oferty:

– Londyn– Melbourne– Londyn (2139 PLN/os)

–  13 nocy w pokoju 2-osobowym (431,50 PLN/os)

– transfery z/i na lotnisko (od 32 PLN/os)

–  wyżywienie: we własnym zakresie

– termin: 11-19 listopada 2019

SUMA:  2602 zł

 

UWAGA:

Cena pakietu skonstruowana została w oparciu o 2 osoby, a jej wysokość zależy od terminu wyjazdu.

O autorze

Zdjęcie profilowe Edytor Travelalert

By edytor / Editor, bbp_participant

Follow edytor
on lip 05, 2019

Wyróżnione oferty