4 dni w Mediolanie za 375 zł! W cenie pakietu: przeloty z Katowic, noclegi oraz transfery z/i na lotnisko!

Przygotowaliśmy dla Was propozycję, dzięki której spędzicie cztery dni w Mediolanie za jedyne 375 zł. Za loty na trasie Katowice – Mediolan – Katowice  zapłacicie jedyne 139 zł w dwie strony.

Mediolan, to miasto położone w północnych Włoszech. Pełni on funkcję napędową włoskiej gospodarki i niczym nie przypomina pozostałych miast we Włoszech. W Mediolanie życie upływa bardzo szybko, w myśl zasady – czas to pieniądz.  Marzec jest idealnym miesiącem na odwiedzenie tego miasta, ponieważ unikniemy dusznego klimatu, który nie sprzyja zwiedzaniu.

W Mediolanie warto odwiedzić takie miejsca jak katedra Santa Maria delle Grazie, Accademię Brera czy też Zamek Sforzów. Jeżeli jednak Wasz budżet na to pozwala, warto pobuszować w stolicy mody po licznych butikach.

Noclegi:

Goście obiektu Star Hostel San Siro Fiera mają do dyspozycji taras słoneczny i mogą korzystać z bezpłatnego WiFi. Hostel ten zlokalizowany jest w Mediolanie, 10 minut spacerem od stacji metra San Siro. Dojazd autobusem linii 80 do stadionu piłkarskiego San Siro trwa 7 minut.

Na Gości czekają pokoje z wentylatorem i widokiem na ogród, w tym pokoje z prywatną łazienką. Podłogi wyłożone zostały drewnem.

Codziennie rano serwowane jest włoskie śniadanie złożone z rogalików i gorących napojów. Do restauracji, barów i sklepu spożywczego można dojść z hostelu w zaledwie kilka minut.

Transfery:

Najtańszą możliwością dostania się do centrum jest przejazd autobusem. Przystanki autobusowe znajdują się przy hali przylotów. Koszt biletu w dwie strony to 12 euro (Malpensa Shuttle).

 

Szczegóły oferty:

– Katowice – Mediolan – Katowice : (139 zł/os)

– 3 noce hostelu: (180 zł/os)

– transfery z i na lotnisko: (ok 56 zł/os)

– termin: 13 –  16 maja 2018

Suma: 375 zł / os!

 

UWAGA: Cena pakietu skonstruowana została w oparciu o 2 osoby, a jej wysokość zależy od terminu wyjazdu.

O autorze

Zdjęcie profilowe Edytor Travelalert

By edytor / Editor, bbp_participant

Follow edytor
on mar 02, 2018

Wyróżnione oferty