10 – dniowy urlop w Tajlandii za 1894 zł! W cenie pakietu: loty z Warszawy, noclegi oraz transfery z/i na lotnisko!

Malownicza, piękna, orientalna i pełna kontrastów Tajlandia ponownie w świetnej cenie! Jeśli marzyliście o tym, aby odwiedzić ten wspaniały kraj – teraz jest ku temu najlepsza okazja. Za spędzenie prawie 10 dni w raju zapłacicie 1894 zł! W cenie pakietu: przeloty z Warszawy, noclegi w samym centrum Bangkoku, oraz transfery z/i na lotnisko!

Tajlandia to państwo w południowo-wschodniej Azji, graniczące z Laosem i Kambodżą na wschodzie, z Malezją na południu oraz z Mjanmą (Birmą) na zachodzie i północnym zachodzie. Azjatycka kraina uśmiechu w ostatnim czasie cieszy się ogromną popularnością. Malownicze plaże, przybrzeżne wysepki, różnorodna fauna i flora, tysiące buddyjskich świątyń i aromatyczne potrawy przyciągają co roku tysiące turystów z całego świata.

Noclegi:

Obiekt Bangkok House jest położony w Bangkoku, w odległości 600 metrów od ulicy Khao San Road. Oferuje on bezpłatne WiFi we wszystkich pomieszczeniach.

Słup Lak Mueang oddalony jest od obiektu o 1,3 km, a świątynia Wat Saket – o 1,5 km. Odległość od lotniska Bangkok-Don Muang wynosi 21 km.

Szczegóły oferty:

– Warszawa – Bangkok –Warszawa: (1 723 zł/os)

– 8 nocy w hostelu : (163 zł/os)

– transfery z i na lotnisko: (ok 8 zł/os)

– termin: 26 września – 5 października 2017

Suma: 1894 zł / os!

UWAGA:

Cena pakietu skonstruowana została w oparciu o 2 osoby, a jej wysokość zależy od terminu wyjazdu.

O autorze

Zdjęcie profilowe Edytor Travelalert

By edytor / Editor, bbp_participant

Follow edytor
on wrz 15, 2017

Wyróżnione oferty