10 dni w Seulu za 2302 zł! W cenie pakietu: przeloty z Warszawy, noclegi oraz transfery z/i na lotnisko!

Koreańska kuchnia, wspaniała tradycja, a za razem nowoczesność w najlepszym stylu. Teraz na wyciągnięcie ręki! Za spędzenie 10 dni w Seulu zapłacicie jedynie 2302zł! W cenie pakietu: przeloty z Warszawy, noclegi oraz transfery.

Seul to stolica Korei Południowej, znajduje się w centralno – zachodniej części Półwyspu Koreańskiego. Większość pałaców i atrakcji znajduje się na terenie starego miasta dynastii Joseon. Będąc w tym mieście warto zobaczyć Pałac Changdeokgung – wpisany na listę UNESCO, Muzeum Narodowe czy też nocny bazar – Namdaemun Market.

Noclegi:

Obiekt Chingu Guesthouse Hongdae – Mr. Kim’s Branch usytuowany jest w Seulu, zaledwie 300 metrów od stacji metra Sangsu (linia 6) i oferuje pogodnie urządzone pokoje wieloosobowe z bezpłatnym WiFi oraz pralnię. Do dyspozycji Gości są bezpłatne stanowiska komputerowe oraz czynna przez całą dobę wspólna kuchnia.

Transfery:

Z lotniska do hotelu możecie dojechać pociągiem pociągiem oraz metrem.  Najpierw z lotniska do stacji Gondeok, a następnie metrem do stacji Gwanghwamun. Koszt przejazdu wyniesie ok. 38 zł w dwie strony.

 

Szczegóły oferty:

– przelot Warszawa – Seul – Warszawa (1876 zł/os)

– 10 nocy w hostelu (388 zł/os)

– transfer z/na lotnisko ( 38 zł/os)

– termin: 20 czerwca – 1 lipca 2018,

SUMA:  2302 zł/ osobę!

 

O autorze

Zdjęcie profilowe Edytor Travelalert

By edytor / Editor, bbp_participant

Follow edytor
on mar 23, 2018

Wyróżnione oferty